Konya'da Araba Pazarı Nerede?

Konyalıların malumudur, sille kavşağındaki araba pazarı bir süre önce taşındı ve araba pazarı için yeni bir yer açıldı. Daha önce eski yeri bilenlerin yeni araba pazarını bulmaları için Konya'nın yeni ikinci el oto pazarı adresini buraya yazıyorum.

Konya'nın bir süredir araç alım satım işlerini yapabilmesi için kurulmuş olan yeni araba pazarı Merkez Karatay ilçesi sınırlarında bulunuyor. Selçuklu ilçesine yakın bir alanda kurulmuş olan pazara gitmek için merkezde olanların nalçacı caddesinden, karatay'da bulunanların fetih caddesinden yada Adana çevre yolundan, Selçuklu'da ikamet edenlerin ise İstanbul Yolu üzerinden Ankara caddesine veya Ankara yoluna çıkmaları gerekiyor. Ankara yolunda iki battı çıktıyı geçtikten sonra sağdan çimento fabrikasına dönen yola girip aşağıda sağ tarafa dönerek devam ediyoruz ve Konya Araba Pazarı karşımıza çıkıyor.

Açık Adresi:Fevziçakmak Mahallesi, Konya Açık Oto Pazarı, 42050 Karatay/Konya

İyi alış ve satışlar dileriz...

5 yorum

köprü altından kipa tarafınamı gececegiz otogara doğrumu devam edeceğiz sağa dönüp organizeyemi gireceğiz tarifin biraz eksik. bu tarifle bulmak imkansız. klasik konyalı tarifi.

Reply

Sağa dönüp organizeye giriyorsunuz

Reply

vay gazmalar oradanda taşınmış yeni yeri neresi

Reply

horozluhan ankara yolunda

Reply

Hangi günler kuruluyo bu pazar

Reply

Yorum Gönderme

Site İstatistikleri