25 Ağustos 2012 Cumartesi

İstanbul'da Araba Pazarı Adresleri


İstanbul'da hangi araba pazarı nerede, ne zaman kurulur ve İstanbul'da araba pazarlarına nasıl gidilir konulu makalemdir.
1) İstanbul Kadıköy Oto Pazarı
İstanbul ’ daki tarihi Salı Pazarı, yeri Hasanpaşada. 1 Şubattan 2007 tarihinden beri haftanın her Pazar günü açık araba pazarı olarak İstanbul halkına hizmet etmeyi sürdüyor. İstanul Büyükşehir Belediyesi nin kuruluşu İspark tarafından işletilen Kadıköy Tarihi Salı Pazarı ikinci el otomobil piyasasında etkin pazaryerlerinden birisi.
Alt yapısı oldukça modern. dinlenme tesisleri ve cafeler de bulabilirsiniz. Kısacası pazara almak ya da satmak için gelenlerin her türlü konforu düşünülmüş. açık oto pazarı, indirimli fiyatıyla da cazibe merkezi.
Salı ve Cuma günleri normal alışveriş pazar yeri olarak kullanılan 40 000 m2 alanda Pazar günleri yaklaşık 1300 araç kapasiteli açık ikinci el oto pazarı faaliyet göstermekte.
 


2) İstanbul Kartal Araba Pazarı

Genelde Anadoludan gelen halk için oldukça cazibe merkezi. genellikle ticari araç alım satım yeri olarak da bilinir. Türkiye'de bulunan en meşhur araba pazarlarından biridir. Büyüklüğü inanılmaz boyutlardadır. Ticari araç almak isteyenler için çok iyi bir alternatiftir ve geniş bir pazardır. Ancak genellikle daha çok eski model arabaların alım satımı yapılmaktadır. Son zamanlarda yeni otomobillerinde geldiği ve alım satımının yapıldığı görülmektedir.

3) İstanbul Altunizade (papyon) Araba Pazarı

Burada lüks arabalar satılır. yeni model otomobilleri ikinci elden almayı düşünüyorsanız burayı tercih edebilirsiniz.
Altunizade beyaz papyon yaklaşık 25 yıldır hizmet vermeye devam ediyor. Bu pazar pazar günleri müşterileri ile buluşuyor ve yaklaşık olarak 600 otomobil kapasitesine sahip bulunuyor. Haftanın diğer günlerinde oto park olarak hizmet veriyor. Müşteriler için girişte herhangi bir ücret ödemeleri söz konusu değil ancak satışı yapılacak araç sahiplerinin belirli bir miktar ödemeleri gerekiyor. Pazarda kafeterya ve tuvalet hizmetleri de verilmekte.


papyon
altunizade oto pazarı

4) E5 Çobançeşme Araba pazarı

Burası haftanın her günü hizmete açık olarak işlemektedir. Buranın bir özelliği taksitle satış yapabilmenin mümkün olmasıdır. Avcılar ve Topkapı taraflarındaki bu pazar küçük ama ticari hacmi büyüktür. Çobançeşme mevkiinde yer alır.

5) Eyüp Rami İkinci el Araba Pazarı

Herkesin memnun olduğu ve hafta sonlarının açık olduğu bir oto pazarıdır. Genellikle eski model arabaların satışı yapılır.

6) Bağcılar Oto Center

Hergün gidilip araç alım satımı yapılabilir.

7) Sefaköy Nursu İkinci El Oto Pazarı


Hafta sonları açık olan etkin bir pazar yeridir. oldukça kalabalık olduğu söylenebilir.

araba pazarı

10 yorum :

semazen güngör dedi ki...

adresleride yaz kardeş bana açık adresleri lazım

Adsız dedi ki...

Anlatım güzel ama açık adres yazarsanız daha iyi olur..

Büyükçekmece Elektrikçi dedi ki...

çobançeşme simsar dolu

Adsız dedi ki...

kardeısm altunızade 40tl gırıs.burda yazanların tamamı yanlıs

Ahmet Birisi dedi ki...

Yukarıda da zaten Altunizade oto pazarı için herhangi fiyat belirtilmemiş sadece belirli bir ücret ödenir denilmiş ve ayrıca yazının iki yıllık olduğunu göze alırsak fiyat farklarının olması normal.

Adsız dedi ki...

Altunzadaye araba sokmak 50 tl

oğuz vatangül dedi ki...

Üsküdar ücretsiz. .

oğuz vatangül dedi ki...

Nuh kuyusu cad. 2000 otopark yani Üsküdar. . Üsküdar oto pazari.. umraniye kapanmış

Adsız dedi ki...

altunizade kapandı

Levent herkül dedi ki...

Nursu ve çobançeşme kapandı. Halkalı meydanda eski alo fabrikasının yerinde küçük bir pazar var

Yorum Gönder

Site İstatistikleri